Warunki korzystania z serwisu

Po potwierdzeniu rezerwacji i uregulowaniu należności za bilety nie można dokonywać zmian, rezygnować ani żądać zwrotu należności. Po zakończeniu procesu rezerwacji należy wydrukować potwierdzenie rezerwacji i zachować jego kopię. Dodatkową kopię wysyłamy na Państwa adres e-mail.

Bilety

Bilety należy odebrać w naszej agencji zlokalizowanej w centrum Londyn PRZED udaniem się na stadion piłkarski. Adres agencji, godziny jej otwarcia i inne niezbędne informacje podane są na potwierdzeniu rezerwacji przesłanym na adres e-mail kibica oraz na naszej stronie internetowej w sekcji KONTAKT.

Data meczu

Weekendowe mecze piłkarskie w Anglii mogą być przenoszone z soboty na niedzielę i odwrotnie. Godzina rozpoczęcia meczu również może ulec zmianie, i to z krótkim wyprzedzeniem. Zmiany daty i godziny zdarzają się dość często z powodu transmisji telewizyjnych lub udziału jednej z drużyn w meczu pucharowym (puchar FA, puchar ligi, puchar Europy, Liga Mistrzów itp.). Jeśli odpoczynek między meczem ligowym i pucharowym jest zbyt krótki, należy go przenieść na sobotę lub niedzielę. Godzina rozpoczęcia meczu również może ulec zmianie z krótkim wyprzedzeniem. Mecze rozpoczynają się najczęściej w godzinach od 12:00 do 19:00. Mecze w środku tygodnia mogą być przenoszone na wtorek lub środę i najczęściej rozpoczynają się w godzinach od 17:00 do 21:00. Nie możemy zagwarantować, że kluby angielskie zwrócą koszty rezerwacji lub anulują ją w przypadku przeniesienia daty meczu na sobotę lub niedzielę dla meczów weekendowych i wtorek lub środę dla meczów w środku tygodnia – nawet jeśli zmiana następuje z krótkim wyprzedzeniem. Z tego powodu zalecamy, aby po nabyciu biletu na mecz weekendowy przyjechać do Londynu najpóźniej w sobotę o godzinie 11:00, a wyjechać nie wcześniej niż w poniedziałek. Po nabyciu biletów na mecz w środku tygodnia zalecamy spędzenie w Londynie całego wtorku i środy. Koszty zakupu biletów na mecz, który został przeniesiony na warunkach opisanych powyżej, możemy zwrócić klientom pod warunkiem, ŻE OTRZYMAMY ZWROT PIENIĘDZY Z KLUBU. Takie sytuacje są rozpatrywane indywidualnie dla każdego meczu. To kluby podejmują decyzję o zwrocie kosztów zakupu biletów na mecz, który został przeniesiony na warunkach opisanych powyżej. Będąc oficjalnym przedstawicielem, musimy postępować zgodnie z zasadami przyjętymi przez kluby! W rzadkich przypadkach mecz weekendowy może być przeniesiony na poniedziałek, na inny weekend lub inny tydzień. W takiej sytuacji klient ma zagwarantowany zwrot całej kwoty.

Miejsca na stadionie

Osoby, które kupiły bilet na mecz, są zawsze umieszczane na trybunie kibiców gospodarza spotkania i/lub w strefie neutralnej. Z tego powodu pod żadnym pozorem nie wolno zabierać ze sobą koszulek, szalików ani innych przedmiotów w kolorach drużyny przyjezdnej lub oznaczonych jej logo. Okazywanie współczucia drużynie przyjezdnej jest zabronione. Okazywanie współczucia lub kibicowanie drużynom przyjezdnym jest zabronione. Nieprzestrzeganie powyższych zasad może skutkować zakazem wstępu na stadion lub usunięciem z trybun przed rozpoczęciem spotkania lub w jego trakcie. Po zarezerwowaniu biletów należy wybrać kategorię miejsca na stadionie. Nie możemy zagwarantować ani zarezerwować żadnych konkretnych miejsc w ramach określonej kategorii. Możemy jedynie zagwarantować dostępność miejsc w wybranej kategorii.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących rezerwacji biletów na naszej stronie internetowej zachęcamy do zapoznania się z sekcją FAQ, Najczęściej zadawanymi pytaniami.

Ceny i opłaty za rezerwację

Tak, cena biletu zakupionego na naszej stronie internetowej zawiera opłatę za rezerwację, należną klubowi, naszemu lokalnemu agentowi i nam. Agencje, z usług których korzystamy w tym serwisie, to oficjalni przedstawiciele klubów, które można znaleźć w naszym serwisie. Z tego powodu wszystkie ceny są potwierdzone i zaakceptowane przez agencję. Opłaty za rezerwacje mogą powodować znaczną różnicę między ceną, którą należy zapłacić za bilety w naszym serwisie, a ceną wydrukowaną na biletach. W szczególności dotyczy to meczów kategorii A, na przykład z Manchesterem United, Liverpoolem, Manchesterem City, spotkań Ligi Mistrzów oraz derbów Londynu.

Bilety dla dzieci

Bilety dla dzieci sprzedawane są osobom do 15. roku życia. Osoby mające 16 lat muszą kupić bilet dla osoby dorosłej. Wiek dziecka może zostać zweryfikowany przy wejściu na stadion. Bilety dla dzieci są dostępne jedynie na wybrane mecze drużyn Fulham i West Ham.

Zakup biletów za pośrednictwem tego systemu oznacza akceptację i obowiązek przestrzegania warunków określonych powyżej.

Warunki korzystania z serwisu, PilkaLondyn.pl

 

22 397 91 68 22 397 91 68 e-mail e-mail
Koszyk