Chelsea FC

Chelsea FC Sezon 2018-19

Na tej stronie można się zapoznać z terminarzem spotkań Chelsea rozgrywanych w tym sezonie na Stamford Bridge. Sprzedajemy bilety na wszystkie poniższe mecze u siebie, rozgrywane w ramach Premier League, Pucharu FA i Ligi Mistrzów. Klikając łącze "INFO", można uzyskać więcej informacji o wybranym meczu. Łącze "REZERWUJ" umożliwia zarezerwowanie biletów na mecz rozgrywany przez klub Chelsea na stadionie Stamford Bridge.

BILLET TEA BAR / BILET BLUE DINNER: Bilet zawiera lunch/obiad w restauracji na Stamford Bridge/w centrum klubu Chelsea FC PRZED meczem. Restauracja będzie serwować lunch/obiad przez 2 godziny przez pierwszym gwizdkiem. Sprzedajemy bilety na górną zachodnią trybunę stadionu Stamford Bridge! Przeczytaj więcej o Chelsea FC tutaj

Klub Chelsea FC został założony w zachodnim Londynie w 1905 roku. Przez ponad 100 lat istnienia większość sezonów spędził w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.

W latach sześćdziesiątych mieszkańcy Londynu zaczęli często zaglądać na lokalne stadiony piłkarskie, choć wielu z nich nie kibicowało żadnej konkretnej drużynie. Ich wizyty stanowiły raczej miłą niedzielną rozrywkę, dzieloną z tysiącami innych osób zainteresowanych piłką nożną. Chelsea była jedną z drużyn, które przyciągały na swoje mecze największą publiczność. Zespół prezentował emocjonującą grę, a na Stamford Bridge zawsze panował spokojny nastrój. Sam stadion zaś zlokalizowany był w jednej z lepszych dzielnic stolicy.

Chelsea FC jest dziś jedną z najpopularniejszych drużyn piłkarskich na świecie z milionami fanów w Europie, Stanach Zjednoczonych, Afryce i Azji Wschodniej. W 2003 roku, po długim okresie problemów finansowych i ogromnych długów, klub został kupiony przez biznesmena Romana Abramowicza. Rosjanin był pierwszym zagranicznym miliarderem, który zainwestował w związek piłkarski.

Zastrzyk gotówki pozwolił klubowi pozyskać jedne z największych gwiazd tamtych czasów. W sezonie 2003/2004, podczas okna transferowego, w którym Chelsea wydała na graczy około 100 milionów funtów, do zespołu dołączyli Damien Duff, Juan Sebastian Verón, Claude Makelele i Hernan Crespo. Podczas pierwszej dekady działalności Abramowicza jako właściciela klubu, klub wydał około 600 milionów funtów.

Stamford Bridge jest obecnie najnowocześniejszą areną, której trybuny znajdują się bardzo blisko boiska, co daje poczucie udziału w grze. Czasem można tu usłyszeć zwolenników Chelsea, śpiewających hymn „Blue is the color, football is the game”.

Stamford Bridge jest również bardzo bezpiecznym stadionem, co odnosi się zarówno do trybun, jak i miejsc poza nimi. W „The Bridge” mile widziane są rodziny z dziećmi, które pragną doświadczyć piłkarskich emocji na światowym poziomie.

22 397 91 68 22 397 91 68 e-mail e-mail
Koszyk