Ticmate
Bilety na wycieczki i atrakcje na całym świecie
Jesteśmy obecni w 130 krajach na 6 kontynentach

Informacje o PilkaLondyn.pl

PilkaLondyn.pl to firma z kapitałem szwedzkim. Biura zlokalizowane są w Szwecji i Danii. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim miłośnikom piłki nożnej dostępu do informacji i możliwości zarezerwowania biletów na wielkie mecze rozgrywane w Londynie. Dzięki dobrym relacjom i kontaktom biznesowym w Londynie możemy zawsze zaoferować atrakcyjne miejsca w sekcjach trybuny spełniających oczekiwania wszystkich kibiców. Nigdy nie sprzedajemy pojedynczych miejsc. Oferujemy przystępne i konkurencyjne ceny biletów – również na "najważniejsze" mecze, cieszące się największym zainteresowaniem kibiców. Nasi klienci mogą mieć pewność, że kupują bilety poprzez bezpieczny serwis, a wrażenia związane z oglądaniem meczu na stadionie będą zgodne z ich oczekiwaniami – czyli po prostu niezapomniane.

Ideał biznesu, za którym stoi pasja i zainteresowanie

Prawdziwą pasją człowieka, który stoi za PilkaLondyn.pl, Marcusa Moeschlina, są musicale, koncerty i innego rodzaju imprezy. Już jako młody 18-letni chłopak organizował wycieczki na koncerty rockowe odbywające się w Szwecji. Jego kariera skupiała się zawsze na oferowaniu ludziom wspaniałych imprez i zagranicznych wycieczek na spektakle po konkurencyjnych cenach i było to już w czasach, gdy Marcus działał w Szwecji jako właściciel firmy Box Office. Marcus należy również do garstki pionierów cyfrowego biznesu związanego ze sprzedażą biletów na imprezy, ponieważ już w latach 90-tych pomagał stworzyć Global Tickets, wyjątkową sieć, dzięki której 22 kraje elektronicznie kupowały i sprzedawały między sobą bilety na imprezy międzynarodowe. Jeszcze w roku 1990 konkurenci na rynku nadal używali wyłącznie faksu, teleksu i telefonu. Za tę pionierską pracę Global Tickets otrzymał Nagrodę Królowej w roku 1992 za najlepszy pomysł na rozwiązanie eksportowe.

W duńskim biurze w Kopenhadze pracuje Kim Harbers. Kim, podobnie jak Marcus, ma pasję obejmującą wszelkiego rodzaju imprezy na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem musicali i imprez sportowych. Jego kariera w branży sprzedaży biletów na imprezy międzynarodowe rozpoczęła się w roku 1996, gdy Kim rozpoczął współpracę z ARTE Udland, jedną z firm sieci Global Tickets. Kim był jej managerem na Danię przez wiele lat, jak również managerem na obszar Krajów Nordyckich. Reasumując, za serwisem PilkaLondyn.pl stoi wiele lat doświadczeń, biura w Szwecji, Danii i telefoniczne centrum obsługi w Londynie, które razem z PilkaLondyn.pl tworzą lokalną firmę z globalną siecią i ambicjami.

PilkaLondyn.pl należy do firmy Ticmate

Główna firma Marcusa Moeschlinsa Ticmate istnieje dopiero od 2006 roku, ale od początku z każdym rokiem osiąga coraz lepsze wyniki. Wizja Ticmates ma stanowić wiodące rozwiązanie na europejskim rynku sprzedaży biletów na imprezy międzynarodowe i wyjazdy na różnego rodzaju imprezy. Częścią powyższej strategii Ticmates stał się pierwszy musicalowy serwis internetowy firmy: LondonMusikaler.se. Teraz serwis prowadzony jest w 12 różnych językach w ponad 20 krajach, w tym jako serwis MusicaleLondyn.pl w Polska. W roku 2010 Ticmate uruchomi nowe serwisy sprzedające bilety i wyjazdy na inne imprezy niż musicale np. mecze piłkarskie, inne zawody sportowe oraz wejściówki. W zarządzie firmy obok Marcusa Moeschlin, zasiadają Ole Oftedal i Jan Friedman. Zarówno Oftedal i Friedman mają bogate doświadczenie zarówno w zarządzaniu firmą, jak i na wielu stanowiskach w zarządzie innych firm handlowych, turystycznych i sektora mediów.