Tottenham

Tottenham Sezon 2018-19

Na tej stronie można się zapoznać z terminarzem spotkań Tottenham Hotspur rozgrywanych w tym sezonie na White Hart Lane. Sprzedajemy bilety na wszystkie poniższe mecze u siebie, rozgrywane w ramach Premier League, Championship i Pucharu FA. Przeczytaj więcej o Tottenham tutaj

Tottenham jest jednym z nielicznych angielskich klubów piłkarskich, które zaliczają się do wyższej klasy. Podczas gdy inne drużyny tworzone były niegdyś między innymi przez pracowników fabryk,Tottenham powstał z inicjatywy młodych ludzi z dwóch prywatnych szkół w północnym Londynie. Uczniowie mieli dość gry w krykieta i stworzyli zespół piłkarski Hotspur FC.

Klub od dawna kojrzony jest z silną bazą fanów żydowskiego pochodzenia, którzy sami siebie określają mianem „Yids” i „Yid Army”.

Tottenham to jedna z największych drużyn w Anglii, która jednak nie zdobyła zbyt wielu nagród. W ostatnich latach w barwach klubu grało kilkoro wspaniałych piłkarzy, w tym Gary Lineker i Jürgen Klingsman, którzy są jednymi z najlepszych graczy ligi angielskiej. W 2013 roku Tottenham sprzedał Garetha Balego do Realu Madryt za 100 milionów euro, czyniąc go najdroższym graczem tamtych czasów.

Tottenham prezentuje bardzo emocjonującą grę i ma w swoim zespole jednych z najlepszych piłkarzy ligi, takich jak Kane, Eriksen i Son. W nadchodzącym sezonie drużyna postara się zaimponować swoim fanom, zdobywając długo oczekiwane trofeum.

22 397 91 68 22 397 91 68 e-mail e-mail
Koszyk