Tottenham

Tottenham Sezon 2018-19

Na tej stronie można się zapoznać z terminarzem spotkań Tottenham Hotspur rozgrywanych w tym sezonie na White Hart Lane. Sprzedajemy bilety na wszystkie poniższe mecze u siebie, rozgrywane w ramach Premier League, Championship i Pucharu FA. Przeczytaj więcej o Tottenham tutaj

Tottenham jest jednym z nielicznych angielskich klubów piłkarskich, które zaliczają się do wyższej klasy. Podczas gdy inne drużyny tworzone były niegdyś między innymi przez pracowników fabryk,Tottenham powstał z inicjatywy młodych ludzi z dwóch prywatnych szkół w północnym Londynie. Uczniowie mieli dość gry w krykieta i stworzyli zespół piłkarski Hotspur FC.

Klub od dawna kojrzony jest z silną bazą fanów żydowskiego pochodzenia, którzy sami siebie określają mianem „Yids” i „Yid Army”.

Tottenham to jedna z największych drużyn w Anglii, która jednak nie zdobyła zbyt wielu nagród. W ostatnich latach w barwach klubu grało kilkoro wspaniałych piłkarzy, w tym Gary Lineker i Jürgen Klingsman, którzy są jednymi z najlepszych graczy ligi angielskiej. W 2013 roku Tottenham sprzedał Garetha Balego do Realu Madryt za 100 milionów euro, czyniąc go najdroższym graczem tamtych czasów.

Tottenham prezentuje bardzo emocjonującą grę i ma w swoim zespole jednych z najlepszych piłkarzy ligi, takich jak Kane, Eriksen i Son. W nadchodzącym sezonie drużyna postara się zaimponować swoim fanom, zdobywając długo oczekiwane trofeum.

Arena info White Hart Lane. PilkaLondyn.pl

Arena info
White Hart Lane

Plan stadionu/miejsc, White Hart Lane Plan stadionu/miejsc Plan stadionu/miejsc White Hart Lane

Pojemność
61.000

Adres
748 High Road,
Tottenham,
London, N17 0AP
Wyświetl mapę, White Hart Lane Wyświetl mapę

Wyświetl mapę, White Hart Lane

Metro
Take the train to Seven Sisters Station.

 
22 397 91 68 22 397 91 68 e-mail e-mail
Koszyk