Informacje o PilkaLondyn.pl

Serwis PilkaLondyn.pl powstał w celu zapewnienia wszystkim zainteresowanym osobom dostępu do informacji i biletów na mecze piłkarskie w Londynie w prosty, przemyślany i bezpieczny sposób.

Informacje o klubie Chelsea:

Klub piłkarski Chelsea FC został założony w 1905 r. i rozgrywa swoje mecze na słynnym stadionie Stamford Bridge, zbudowanym jeszcze w 1877 roku, wiele lat przez założeniem klubu. Stamford Bridge może pomieścić 42 000 kibiców. Klub Chelsea FC zdobył światową popularność po zmianie właściciela. W 2003 roku przejął go rosyjski miliarder Roman Abramowicz. Tym samym w jednej chwili Chelsea FC stała się jednym z najbogatszych klubów na świecie. Od 2003 roku klub Chelsea FC pozyskał wielu słynnych graczy i dwukrotnie zdobył mistrzostwo Anglii (w 2005 i 2006 roku)! To dobre osiągnięcie jak na klub z Londynu.

Informacje o klubie Arsenal:

Poza Chelsea FC drugim „dużym” klubem piłkarskim w Londynie jest Arsenal. Arsenal został założony w 1886 roku, a swoje mecze rozgrywa na stadionie Emirates Stadium, który może pomieścić 60 000 kibiców. Mecze na stadionie Emirates Stadium zostały zainaugurowane w 2006 roku, gdy stary, słynny stadion Arsenalu „Highbury” stał się zbyt mały na potrzeby klubu. Arsenal to dumny klub z tradycjami. Pod kierownictwem Arsène’a Wengera, od 1996 roku, klub zdobył dublet w 1998 i 2002 roku, jak również rozegrał rekordową serię 49 kolejnych meczów bez porażki.

Informacje o klubie Fulham:

Fulham FC nie jest tak słynnym klubem, jak Arsenal i Chelsea, ale bierze udział w rozgrywkach Premier League od wielu lat, co dowodzi, że drużyna Fulham FC prezentuje najwyższą klasę i walczy do upadłego w każdym meczu. Kibicowanie drużynie Fulham FC na stadionie Craven Cottage w Londynie zawsze daje wiele satysfakcji i dostarcza niesamowitych wrażeń. Klub Fulham FC został założony w 1896 roku i, jak wspomniano wcześniej, rozgrywa swoje mecze na stadionie Craven Cottage, który może pomieścić 23 000 kibiców. Fulham jest klubem Premier League, podobnie jak Arsenal i Chelsea, ale cena za bilety na mecze z jego udziałem jest o wiele niższa. To kolejny dobry powód do pójścia na mecz Fulham.

Informacje o klubie West Ham:

West Ham United to czwarty londyński klub, którego bilety można nabyć w naszym serwisie. Klub również gra w Premier League. West Ham United, podobnie jak Fulham FC, nie jest tak popularny, jak Arsenal i Chelsea. Możemy jednak zagwarantować, że kibicowanie drużynie West Ham na stadionie Boleyn Ground (Upton Park) w Londynie dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń i będzie doskonałą rozrywką. West Ham United został założony w 1904 roku, a swoje mecze rozgrywa na stadionie Boleyn Ground (Upton Park), który może pomieścić 35 000 kibiców. West Ham United jest klubem Premier League, podobnie jak Arsenal i Chelsea, ale cena za bilety na mecze z jego udziałem jest o wiele niższa. To kolejny dobry powód do pójścia na mecz West Ham United.

Informacje o klubach Charlton i QPR:

Kluby Charlton i Queens Park Rangers (QPR) grają w niższych ligach (1 i 2 liga). Gwarantujemy jednak, że kibicowanie obu klubom na ich własnych stadionach w Londynie z pewnością nie będzie nudne. Być może akcje nie są tak piękne i płynne, jak w Premier League, ale walka i zaangażowanie graczy robią wyjątkowe wrażenie. Każdy mecz ma swoją własną atmosferę piłkarską, której można doświadczyć jedynie poprzez kibicowanie na stadionie w Anglii. QPR został założony w 1904 roku, a swoje mecze rozgrywa na starym stadionie Loftus Road, który może pomieścić 19 000 kibiców. Charlton został założony w 1919 roku, a swoje mecze rozgrywa na stadionie The Valley, który może pomieścić 27 000 kibiców.

Informacje o PilkaLondyn.pl

 

22 397 91 68 22 397 91 68 e-mail e-mail
Koszyk