Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na mecze piłkarskie w Londynie

Witamy w serwisie PilkaLondyn.pl! Przeznaczony jest on dla kibiców, którzy pragną kupić bilety na odbywające się w Londynie mecze klubów Arsenal, Chelsea, Tottenham, West Ham, Crystal Palace, Fulham, West Ham United, QPR, Millwall lub Watford. Sprzedajemy bilety na spotkania w ramach Premier League, 1 i 2 ligi, pucharu FA, Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Serwis PilkaLondyn.pl pozwala zarezerwować bilety na dowolny mecz piłkarski w Londynie w prosty, szybki i bezpieczny sposób – i to bez wychodzenia z domu! Dzięki temu można uniknąć problemów z brakiem biletów i stania w niekończących się kolejkach do kas. Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na bardziej atrakcyjne formy rozrywki w Londynie. Życzymy niezapomnianych wrażeń podczas meczu!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne kategorie

West Ham United FC

West Ham United to czwarty londyński klub, którego bilety można nabyć w naszym serwisie. Klub również gra w Premier League. West Ham United, podobnie jak Fulham FC, nie jest tak popularny, jak Arsenal i Chelsea. Możemy jednak zagwarantować, że kibicowanie drużynie West Ham na stadionie Boleyn Ground (Upton Park) w Londynie dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń i będzie doskonałą rozrywką. West Ham United został założony w 1904 roku, a swoje mecze rozgrywa na stadionie Boleyn Ground (Upton Park), który może pomieścić 35 000 kibiców. West Ham United jest klubem Premier League, podobnie jak Arsenal i Chelsea, ale cena za bilety na mecze z jego udziałem jest o wiele niższa. To kolejny dobry powód do pójścia na mecz West Ham United.

Działalność charytatywna

West Ham United FC

Jeśli chcesz obejrzeć rozgrywki piłkarskie na światowym poziomie, to dobrze trafiłeś! Poczuj sportowy dreszczyk emocji i zobacz drużynę West Ham na żywo w tym sezonie, zarówno na stadionie London Stadium, jak i poza nim. U nas znajdziesz bilety na takie wydarzenia, jak Premier League, Pucharu Anglii oraz Ligi Mistrzów i nie tylko!

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 19 (19)