Szukaj

Podobne kategorie

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na mecze piłkarskie w Londynie

Witamy w serwisie PilkaLondyn.pl! Przeznaczony jest on dla kibiców, którzy pragną kupić bilety na odbywające się w Londynie mecze klubów Arsenal, Chelsea, Tottenham, West Ham, Crystal Palace, Fulham, West Ham United, QPR, Millwall lub Watford. Sprzedajemy bilety na spotkania w ramach Premier League, 1 i 2 ligi, pucharu FA, Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Serwis PilkaLondyn.pl pozwala zarezerwować bilety na dowolny mecz piłkarski w Londynie w prosty, szybki i bezpieczny sposób – i to bez wychodzenia z domu! Dzięki temu można uniknąć problemów z brakiem biletów i stania w niekończących się kolejkach do kas. Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na bardziej atrakcyjne formy rozrywki w Londynie. Życzymy niezapomnianych wrażeń podczas meczu!

  • Ponad trzy miliony sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

West Ham United FC

West Ham United to czwarty londyński klub, którego bilety można nabyć w naszym serwisie. Klub również gra w Premier League. West Ham United, podobnie jak Fulham FC, nie jest tak popularny, jak Arsenal i Chelsea. Możemy jednak zagwarantować, że kibicowanie drużynie West Ham na stadionie Boleyn Ground (Upton Park) w Londynie dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń i będzie doskonałą rozrywką. West Ham United został założony w 1904 roku, a swoje mecze rozgrywa na stadionie Boleyn Ground (Upton Park), który może pomieścić 35 000 kibiców. West Ham United jest klubem Premier League, podobnie jak Arsenal i Chelsea, ale cena za bilety na mecze z jego udziałem jest o wiele niższa. To kolejny dobry powód do pójścia na mecz West Ham United.

Działalność charytatywna Ticmate

West Ham United FC

Na tej stronie można się zapoznać z terminarzem spotkań klubu West Ham rozgrywanych w tym sezonie na Olympic Stadium. Sprzedajemy bilety na wszystkie poniższe mecze u siebie, rozgrywane w ramach Premier League i Pucharu FA