Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na mecze piłkarskie w Londynie

Witamy w serwisie PilkaLondyn.pl! Przeznaczony jest on dla kibiców, którzy pragną kupić bilety na odbywające się w Londynie mecze klubów Arsenal, Chelsea, Tottenham, West Ham, Crystal Palace, Fulham, West Ham United, QPR, Millwall lub Watford. Sprzedajemy bilety na spotkania w ramach Premier League, 1 i 2 ligi, pucharu FA, Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Serwis PilkaLondyn.pl pozwala zarezerwować bilety na dowolny mecz piłkarski w Londynie w prosty, szybki i bezpieczny sposób – i to bez wychodzenia z domu! Dzięki temu można uniknąć problemów z brakiem biletów i stania w niekończących się kolejkach do kas. Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na bardziej atrakcyjne formy rozrywki w Londynie. Życzymy niezapomnianych wrażeń podczas meczu!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne kategorie

Chelsea FC

Klub piłkarski Chelsea FC został założony w 1905 r. Rozgrywa on swoje mecze na słynnym stadionie Stamford Bridge, zbudowanym jeszcze w 1877 roku, czyli na wiele lat przez założeniem klubu. Stamford Bridge może pomieścić 42 000 kibiców. Klub Chelsea FC zdobył światową popularność po zmianie właściciela. W 2003 roku przejął go rosyjski miliarder Roman Abramowicz. Tym samym w jednej chwili Chelsea FC stała się jednym z najbogatszych klubów na świecie. Od 2003 roku klub Chelsea FC pozyskał wielu słynnych graczy i dwukrotnie zdobył mistrzostwo Anglii (w 2005 i 2006 roku)! To dobre osiągnięcie jak na klub z Londynu.

Działalność charytatywna

Chelsea FC

Jeśli chcesz obejrzeć rozgrywki piłkarskie na światowym poziomie, to dobrze trafiłeś! Poczuj sportowy dreszczyk emocji i zobacz drużynę Chelsea na żywo w tym sezonie, zarówno na stadionie Stamford Bridge, jak i poza nim. U nas znajdziesz bilety na takie wydarzenia, jak Premier League, Pucharu Anglii oraz Ligi Mistrzów i nie tylko!

Aby uzyskać więcej informacji o wybranym meczu, kliknij „INFO”. Opcja „REZERWUJ” umożliwia zarezerwowanie biletów na mecz rozgrywany przez klub Chelsea na stadionie Stamford Bridge. 

BILLET TEA BAR / BILET BLUE DINNER: Bilet zawiera lunch/obiad w restauracji na Stamford Bridge/na terenie kompleksu Chelsea FC. Restauracja będzie serwować lunch/obiad przez 2 godziny przez pierwszym gwizdkiem. Sprzedajemy bilety na górną zachodnią trybunę stadionu Stamford Bridge!
 

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 23 (23)