Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne kategorie

Chelsea FC

Klub piłkarski Chelsea FC został założony w 1905 r. Rozgrywa on swoje mecze na słynnym stadionie Stamford Bridge, zbudowanym jeszcze w 1877 roku, czyli na wiele lat przez założeniem klubu. Stamford Bridge może pomieścić 42 000 kibiców. Klub Chelsea FC zdobył światową popularność po zmianie właściciela. W 2003 roku przejął go rosyjski miliarder Roman Abramowicz. Tym samym w jednej chwili Chelsea FC stała się jednym z najbogatszych klubów na świecie. Od 2003 roku klub Chelsea FC pozyskał wielu słynnych graczy i dwukrotnie zdobył mistrzostwo Anglii (w 2005 i 2006 roku)! To dobre osiągnięcie jak na klub z Londynu.

Działalność charytatywna

Chelsea FC

Jeśli chcesz obejrzeć rozgrywki piłkarskie na światowym poziomie, to dobrze trafiłeś! Poczuj sportowy dreszczyk emocji i zobacz drużynę Chelsea na żywo w tym sezonie, zarówno na stadionie Stamford Bridge, jak i poza nim. U nas znajdziesz bilety na takie wydarzenia, jak Premier League, Pucharu Anglii oraz Ligi Mistrzów i nie tylko!

Aby uzyskać więcej informacji o wybranym meczu, kliknij „INFO”. Opcja „REZERWUJ” umożliwia zarezerwowanie biletów na mecz rozgrywany przez klub Chelsea na stadionie Stamford Bridge.

Przepraszamy, ale bilety na: Chelsea FC nie są obecnie dostępne.