Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na mecze piłkarskie w Londynie

Witamy w serwisie PilkaLondyn.pl! Przeznaczony jest on dla kibiców, którzy pragną kupić bilety na odbywające się w Londynie mecze klubów Arsenal, Chelsea, Tottenham, West Ham, Crystal Palace, Fulham, West Ham United, QPR, Millwall lub Watford. Sprzedajemy bilety na spotkania w ramach Premier League, 1 i 2 ligi, pucharu FA, Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Serwis PilkaLondyn.pl pozwala zarezerwować bilety na dowolny mecz piłkarski w Londynie w prosty, szybki i bezpieczny sposób – i to bez wychodzenia z domu! Dzięki temu można uniknąć problemów z brakiem biletów i stania w niekończących się kolejkach do kas. Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na bardziej atrakcyjne formy rozrywki w Londynie. Życzymy niezapomnianych wrażeń podczas meczu!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne kategorie

Arsenal FC

Drugim „dużym” klubem piłkarskim w Londynie po Chelsea FC jest Arsenal. Arsenal został założony w 1886 roku, a swoje mecze rozgrywa na stadionie Emirates Stadium, który może pomieścić 60 000 kibiców. Spotkania na stadionie Emirates Stadium zostały zainaugurowane w 2006 roku, gdy stary  stadion Arsenalu, Highbury, stał się zbyt mały na potrzeby zespołu. Arsenal to dumny klub z tradycjami. Pod kierownictwem Arsène’a Wengera, czyli od 1996 roku, zdobył on dublet (w 1998 i 2002 roku) oraz rozegrał rekordową serię 49 kolejnych meczów bez porażki.

Działalność charytatywna

Arsenal FC

Jeśli chcesz obejrzeć rozgrywki piłkarskie na światowym poziomie, to dobrze trafiłeś! Poczuj sportowy dreszczyk emocji i zobacz drużynę Arsenalu na żywo w tym sezonie, zarówno na stadionie Emirates Stadium, jak i poza nim. U nas znajdziesz bilety na takie wydarzenia, jak Premier League, Pucharu Anglii oraz Ligi Mistrzów, i nie tylko!

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 21 (21)